فروشگاه آنلاین تابلوسازی

طراحی و ساخت تابلو فلکسی ، بنر و لایت باکس

طراحی و ساخت تابلو فلکسی ، بنر و لایت باکس یکی از چندین نوع تابلوهای تبلیغاتی است .

تابلوهای فلکسی و بنری

این نوع تابلو ابتدا پس از طراحی ، طرح مورد نظر بر روی فلکس (بنر ضخیمی که نور را از خود عبور می دهد) چاپ می شود و سپس بر روی فریم یا قالب و چهارچوبی آهنی (قوطی آهن 2در2 یا بزرگتر) به قطر 20 سانتیمتر و در طول و عرض دلخواه (متناسب تا طرح مورد نظر) کشیده می شود که داخل این فریم محل قرار گرفتن نور تابلو است و برای نورپردازی نیز میتواند از لامپ مهتابی و هم می تواند از لامپ اس ام دی استفاده کرد ، سپس بر روی این فریم یا قالب و چهاچوب آهنی ، ورق آلومینیومی گالوانیزه خام یا رنگ شده نصب میشود که هم جزییات داخلی را پوشش می دهد و هم تابلو را شکیل تر و زیبا تر می کند .

مزایا تابلوهای فلکسی :

  • تابلوهای فلکسی در انواع سایزهای مختلف قابل ساخت و نصب می باشد.
  • تابلوهای فلکسی میتوانند بدونه روشنایی نیز سخته شوند که در شرایط هم فریم 20 سانتی آنها تبدیل به 2 الی 5 سانت میشود هم هزینه نیز بسیار کاهش پیدا می کند.
  • تابلوهای فلکسی دارای قابلیت تعویض روکش هستند و به راحتی می تواند روکشی که از جنس فلکس بر روی آنها کشیده شده را تعویض کرد. در زیر فریم تابلوهای فلکس دربی کشویی تعبیه می شود تا در صورت لزوم و نیاز بتوان روکش تابلو را به راحتی تعویض کرد یا لامپ ها و ترانس های داخل تابلو را سرویس و تعمیر کرد.

تابلوهای لایت باکس

تابلو لایت باکس که جزو همین گروه از تابلوهای تبلیغاتی محسوب می شود تلفیقی از تلق پلکسی شفاف یا غیر شفاف با چاپ است . لایت باکس به باکس یا به فریمی گفته می شود که جنس فریم آن میتواند پلکسی الوان یا شفاف ، آلومینیوم یا فلز ، چوب یا نئوپان و … باشد که چاپ جنسهایی چون بک لیت ، فلکس ، وینیل یا استیکر شیری یا شیشه ای  و غیره روی آن قرار میگیرد. نور پردازی این تابلوها معمولا و اکثرا با لامپهای اس ام دی صورت می گیرد در بعضی موارد با لامپهای مهتابی نیز انجام می گیرد.

انواع تابلوهای لایت باکس :

  • لایت باکس کریستالی
  • لایت باکس – فریم آلومینیومی
  • لایت باکس – فریم آهنی یا فلزی
  • لایت باکس – فریم چوبی
  • لایت باکس – فریم پلاستیک (تلق پلکسی)

سفارش خرید و مشاوره

گروه تبلیغاتی سام گراف آماده ارائه کلیه خدمات ساخت و مشاوره در طراحی اینگونه تابلوها به مشتریان محترم می باشد.

برای سفارش و مشاوره در مورد این محصول از طریق فرم تماس یا با شماره های گروه تبلیغاتی سام گراف تماس بگیرید.

تلفن دفـــتر:   77670520-021     تلفن کارگاه:   77681751-021      موبایل:   09120590049

فروشگاه آنلاین لوازم تابلوسازی نئون کالا neonkala